Всім привіт! Продовжуємо знайомити вас з цікавими та ефектними проектами нашої країни.
Сьогодні до нас завітав в гості володар потужного та привертаючого увагу Mitsubishi Lancer Evo X.

– Арсеній, вітаю! Що скажеш, якщо для початку ми познайомимо наших читачів саме з тобою?) Розповідай, звідки ти, чим займаєшся і як давно захоплюєшся машинами?

Привіт!
Звати мене Арсеній, 27 років. Сам з Києва, проте близько 5 років живу в Бучі (так, я з тих, хто “понаїхав” в область). За фахом я спеціаліст з фінансово-економічної безпеки підприємств і банківських закладів, який жодного дня не пропрацював в цій галузі. Зараз я – Senior Art Producer у великій аутсорсинговій компанії тут в Києві.
Машинами зацікавився, як і всі, напевно, хлопці +- мого віку – коли з’явилась перша ігрова приставка Sega і на ній можна було пограти в гоночки. А далі почали виходити Форсажи та НФСи, де можна кастомізувати свою автівку і тут мене понесло так, що було вже не зупинити . Десь з 10 років, як я почав нормально діставати до педалей і нормально бачити дорогу, я не втрачав можливості попросити в батька сісти за кермо. Так і з’явилась любов не тілько до віртуальних машин, а щє й до живого керування.

– Evo у тебе перша машина чи були «до»? Чому саме такий формат авто?

Якщо казати про власні авто, то це друга тачка. Першим був молодший брат Евіка – 2х літровий Лансер все того ж 2008 року на варіаторі.
Мій формат авто – спорт седан, машина яка не залишає тебе в жорстких рамках. На ньому можна кожен день їздити на работу, можна виїхати на трек і зробити дєбош безлюдними вулицями вночі. Він не стоїть в гаражі зимою, достатньо комфортний та здатен дарувати нереальні емоції, якщо зробити «тапку до краю».

– Ну ти і Outlaw! ;) Ну добре, як давно ти є володарем та в якому стані брав автомобіль?

Евік в мене вже півтора роки і хочу відмітити, що мені дуже пощастило, тому що брав я його за абсолютно адекватну суму в ідеальному стані! Красно дякую попередньому володарю з Дніпра. Машина вже була не в стоковому стані, а мала досить агресивний вигляд з карбоновими канардами.

– За період володіння які були зміни? Ти робив машину такоюб щоб вона відображала свій характер, чи вона – окрема особистість, з якою ви знаходите спільну мову?

Трохи зовнішніх змін у вигляді нової оптики та карбонового капоту (це тільки початок).
Під капотом стоковий 4B11T 2.0l (1997), я продовжив робити автомобіль в тому ж напрямку, що і Валєра (попередній власник) і ще зовсім трохи доробив. Поставив нульовик, блоу-оф для пищ-пищ (^_^), нову турбіну, замінив паливний насос на більш продуктивний та налаштував машину на ТопЛевелі. Зараз в ньому 325 колесних сил і мені цього достатньо. Не хочу доводити до стану корча на метанолі та перетворювати Евік в автомобіль вихідного дня.

– Чи є в планах замінити Evo чи поки що все подобається і хочеться тільки доповнювати?

От з тих самих років, коли я почав захоплюватись машинами, Evo засів в мою голову досить глибоко і зовсім не збирається звідти виходити Це був і є автомобіль мрії! В планах тільки продовжувати вкладати в нього та робити сучасну тачку, тому що є моменти, в яких бачу, що його час трохи пройшов і певних речей із сучасних авто йому не вистачає.

-Твоя машина має достатньо ефектний вигляд! В яких виставках ти брав участь? Які плани на майбутні івенти?

Я тільки нещодавно виліз із так званої шкаралупи сором’язливості та почав спілкуватись з людьми з авто двіжу Так що список івентів не такий великий.
На RTR Tuning Show мене ось вже другий рік не беруть, на Leocult взяли тільки коли я приїхав з друзями на сам івент і спільними зусиллями ми змогли довести, що мого Evo таки можна взяти в категорію Sport Car. В тому році був і в цьому обов’язково поїду на Motorbeat и не пробачу собі, якщо пропущу JDM.in.ua

– (псссс, ми також тебе з’їмо, якщо не приїдеш хахахаха) Дякуємо за твої відповіді! Відчувається, що ти любиш своє авто!А тепер парочку фірмових «питань пронішо»:
-Аніме чи фільми з реальними людьми? ☺

Реальні фільми
-Яка головна відповідь на питання життя, всесвіту та всього такого?
У кожного своє питання та своя відповідь
-Котики чи динозаври? ☺
Динозаври
-А тепер напуття від тебе для всіх «сектантів» jdm ? ☺
Не вмію в напуття, та скажу тільки, що все залежить тільки від нас і нам під силу своєю активністю підняти цю культуру в нашій країні на щє вищий рівень. Катайте на івенти, знайомтесь з людьми та ставайте частиною цього двіжу ! Всіх обійняв :)

Інтерв’ю: Катерина Kimi :)